Esenyurt Toptan Koli Bandı

Toptan koli bandı satın almak için bize Esenyurt'tan ulaşıyorsanız doğru adrestesiniz.

Koli bandını ister toptan, ister perakende alın, en uygun koli bandı fiyatları ve ücretsiz nakliye fırsatıyla kaliteli koli bandını bizden alın.

Koli bandı tüm sektörlerde yoğun olarak kullanılan çok amaçlı bir materyaldir. Sağlam yapıştırıcı özelliğine sahip olan koli bantları, ambalajlama işlemlerini daha kolay bir hale getirir. 

Koli Bandı Kullanımı

Dayanıklı ve sağlam olarak yapıştırıcı özelliği ile koli bantları, örneğin karton koli gibi yapıştırılması zor yüzeyleri birbirine yapıştırmaya yaramaktadır. Evlerde ve tüm sektörlerde sıklıkla kullanılan koli bantlarının şeffaf renkli, çok renkli, baskılı gibi birçok çeşidi bulunur.

 

Selüloz adlı yapışkan bir yüzey kullanılarak üretilen selefon ve maskeleme bandı, Avrupa’da seloteyp adıyla piyasaya sürülmüştür. Tıp alanına yönelik çeşitleri de olan bantların daha sağlam yapılıları, koli bandı olarak bina ve inşaat, elektronik ve otomotiv endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır. Koli bantlarının giderek artan kullanımı, küresel olarak koli bantlarına olan talebin artmasına yol açmıştır. Aynı zamanda, gelişmiş yapışkan teknolojisine sahip koli bantlarının performansındaki iyileşme, bant üreticilerinin daha kaliteli ve dayanıklı malzemelerle pazar taleplerine uymalarını sağlamıştır. 

Uygun fiyat ve yüksek baskı kalitesi ile baskılı koli bantları, firmanıza özel logolu bantlar için de fiyat alabilirsiniz.

esenyurt-koli-bandi
baskılı koli bandı
şeffaf koli bandı
taba koli bandı